0 

 

شهر اصفهان

12

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 16 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در همان روز وجود دارد . سفارش‌هایی که بعد از ساعت 16 و روزهای پنج‌شنبه بعد از ساعت 12 و یا روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند ، در اولین روز کاری بعد پردازش و تحویل خواهند شد .سفارشات شهرهای شاهین‌شهر، دولت آباد، خمینی‌شهر، نجف‌آباد، فولادشهر، زرین‌شهر، مبارکه و بهارستان همان روز به وسیله پیک شهری ارسال می گردد.

 

پست پیشتاز

LiLiPout EMS

پست پیشتاز در صورت درخواست مشتری سفارش‌ها در کلیه شهرها می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند . پست پیشتاز شامل 18000 تومان هزینه ارسال می گردد . این هزینه شامل هزینه پاک پستی ، پیک موتوری شهری و همچنین هزینه ارسال می باشد .پس از پردازش سفارش و تحویل به پست ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است . لازم به ذکر است برای ارسال با پست اعلام کد پستی الزامی است .

در صورت عدم وجود کد پستی به دلیل اینکه در برخی موارد امکان برقراری تماس با کاربر وجود ندارد ، کالا از طریق باربری ارسال می گردد و کلیه مسئولیتهای آن بر عهده کاربر می باشد . در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید :

http://itemtracking.post.ir

 

باربری

image

حمل با باربری برای شهر هایی امکان پذیر است که اتوبوس بین شهری از اصفهان تا شهر مذکور به صورت مستقیم وجود داشته باشد . برای تحویل کالا به باربری هزینه پیک شهری مطابق تعرفه پیک 10000 تومان محاسبه می گردد . کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد . مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.

 

تیپاکس

tipax

کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه تیپاکس طبق تعرفه هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد . 

لیست شهر هایی که شرکت تیپاکس در آنها شعبه دارد ، بشرح زیر می باشد :

 

ابهر و خرمدره اسلام آباد غرب ساری قزوین مشهد
آستارا ایلام ساوه قم ملایر
آمل بجنورد سبزوار کاشان مهاباد
اراک بندر عباس سمنان کرج میاندوآب
اردبیل تبریز سنندج کرمان میانه
ارومیه تنکابن بوشهر کرمانشاه میبد
اسد آباد تهران بیرجند کیش نکا
اصفهان چالوس بوکان گرگان نهاوند
انزلی خرم آباد تربت حیدریه گنبد نیشابور
اهواز دامغان سیرجان لاهیجان ورامین
بابل دورود شاهرود لنگرود همدان
بابلسر دزفول شوشتر شیروان یزد
بروجرد رامسر شهرکرد جیرفت گناباد
بناب رشت شهر صنعتی البرز فسا یاسوج
بهشهر رفسنجان شیراز قوچان جهرم
تاکستان رودسر صومعه سرا و فومن کازرون زاهدان
تالش رودبار علی آباد مراغه لار
تبریز زرند قائمشهر مرند
آبادان زنجان قروه مرودشت