0 
افتتاح اولین نمایندگی رسمی لوکسژن تایوان در ایران
افتتاح اولین نمایندگی رسمی لوکسژن تایوان در ایران

افتتاح اولین نمایندگی رسمی لوکسژن تایوان در ایران

عقیل مصطفایی، مدیر بازاریابی و فروش آرمان موتور کویر در حاشیه مراسم افتتاح اولین نمایشگاه و نمایندگی رسمی خودروهای لوکسژن در ایران و رونمایی از محصولات S3 ، S3 برقی، U7 و M7 اعلام کرد:

در حال حاضر شرکت خودروسازی لوکسژن در کلاس‌های شاسی‌بلند، سدان و ون‌های چند منظوره محصولات متنوعی را تولید و عرضه می‌کند. همچنین این شرکت علاوه‌ بر خودروهای بنزینی، نمونه‌های الکتریکی از محصولات سدان و استیشن خود را نیز در دست تولید دارد که از مجموعه خودروهای این شرکت، ۵ مدل را برای ایران در نظر گرفته‌ایم که با باز شدن سامانه ثبت سفارش خودرو اقدامات لازم جهت ورود این خودروها به داخل کشور انجام خواهد گرفت.

مدیر بازاریابی و فروش آرمان موتور کویر ضمن اعلام این مطلب که تمام‌ کارهای اداری لازم برای ورود ۲ نمونه‌ از محصولات لوکسژن تاکنون به صورت کامل انجام شده است ؛ از پایبندی این شرکت به قوانین واردات خودرو گفت و اظهار داشت:

ما در آرمان موتور کویر معتقد هستیم باید تمام کارهای مربوط به واردات و عرضه خودرو مطابق با قانون انجام شود و به همین دلیل تا زمان باز شدن سامانه ثبت سفارش خودرو منتظر خواهیم ماند. پس از فراهم شدن شرایط ثبت سفارش، از تایوان خودروها را خرید خواهیم کرد و هیچ برنامه‌ای برای پیش‌فروش بدون برنامه‌ریزی نداریم.

مصطفایی با اشاره به گرایش روزافزون جامعه و مردم به استفاده از خودروهای الکتریکی اعلام کرد در صورت فراهم شدن زیر ساخت‌های لازم در این زمینه، نمونه‌های الکتریکی محصولات لوکسژن به ایران وارد خواهند شد. وی در این زمینه افزود:

خودروهای الکتریکی برای شارژ خود نیاز به ایستگاه‌های شارژ سریع در خیابان‌ها و جاده‌ها دارند که در حال حاضر این زیرساخت در کشور ما وجود ندارد و دولت به عنوان متولی این حوزه باید اقدامات لازم را انجام دهد تا تمام شرکت‌ها قادر باشند نمونه‌‌های الکتریکی محصولات معتبر جهانی را نیز برای استفاده در داخل کشور در نظر بگیرند.

مصطفایی با اشاره به آغاز به کار نمایشگاه خودرو تهران طی چند روز آینده از حضور قدرتمند آرمان موتور کویر در دومین نمایشگاه خودرو شهرآفتاب خبرداد و اعلام کرد که در روز اختصاصی خبرنگاران، یک خودروی جدید دیگر توسط این شرکت رونمایی خواهد شد و در مجموع با ۴ محصول از شرکت تایوانی لوکسژن، در نمایشگاه خودروی تهران حضور خواهند داشت. وی در پایان خاطر نشان کرد:

برند لوکسژن و شرکت آرمان موتور به عنوان نماینده رسمی این شرکت، برنامه‌ای ویژه برای بازار خودروی ایران دارند و اثبات این ادعا نیز توجه به این نکته است که پیش از این کمتر شرکتی داشته‌ایم که در آغاز کار خود در بازار ایران، این چنین پر محصول وارد عمل شود.


منبع :زومیت

نوشتن دیدگاه